Zapraszamy do naszego stacjonarnego sklepu w Warszawie! Przyjdź, zobacz i kup na miejscu: AL. KEN 46 TUŻ PRZY STACJI METRA NATOLIN!

Płatność i wysyłka

Sklep TortyTorty.pl obsługuje wyłącznie zamówienia na terenie Polski.

PŁATNOŚĆ

Płatności można dokonać:

 • bezpośrednio na konto bankowe TortyTorty.pl (przelewem wykonanym w banku, także internetowym, lub na poczcie); W przypadku przelewu uzupełnianego samodzielnie prosimy o wpłatę należności na rachunek:

  TortyTorty.pl
  Al. KEN 46 lok. U6
  02-797 Warszawa
  Numer konta: 34 1050 1025 1000 0092 1843 6575 (ING Bank Śląski),
  UWAGA !!! – w tytule przelewu wykonywanego samodzielnie, bez pośrednictwa PayU koniecznie proszę wpisać: imię, nazwisko, numer ID zamówienia (informacja podana będzie w mailu).
  Brak powyższych danych może uniemożliwić lub znacznie opóźnić wysłanie przesyłki.
  UWAGA !!! – pod wymienionym adresem nie ma możliwości odbioru osobistego.
 • on-line, za pośrednictwem serwisu PayU (bezpieczna płatność kartą lub szybkim przelewem z banku internetowego);
 • za pobraniem, w momencie odebrania zamówienia od kuriera,
 • gotówką, w momencie odebrania zamówienia w sklepie stacjonarnym (Sklep TortyTorty.plAl. KEN 46 lok. U6 w Warszawie). Koszt: 0 zł.

DOSTAWA

Możliwe są następujące sposoby dostawy:

 • ODBIÓR OSOBISTY.
  Sklep stacjonarny: Sklep TortyTorty.pl w Warszawie na Ursynowie, Al. KEN 46 lok. U6 tuż przy stacji metra Natolin, pon. – pt. w godz. 11:00 – 19:00, sob. w godz. 10:00 – 14:00. UWAGA: w lipcu i sierpniu sklep stacjonarny w soboty jest zamknięty. Tel. 788 081 219.


Termin odbioru: dzień, w którym została wysłana informacja o zrealizowaniu zamówienia.
Przesyłka będzie czekała na odbiór w punkcie 7 dni roboczych.
Odbierając paczkę z punktu odbioru, prosimy mieć przy sobie numer zamówienia oraz dowód tożsamości.

 • KURIER. Dostawa w dni powszednie, w godz. 9–17. Termin dostarczenia: do 1 – 2 dni roboczych po otrzymaniu informacji mailem, że zamówienie zostało wysłane.

KOSZT WYSYŁKI

 • 0 zł* w przypadku odbioru osobistego opłaconego z góry;
 • 0 zł w przypadku odbioru osobistego opłacanego gotówką, kartą w punkcie odbioru;
 • od 13 zł w przypadku wysyłki zamówienia kurierem opłaconego z góry;
 • od 17 zł w przypadku zamówienia opłacanego przy odbiorze (tzw. przesyłka pobraniowa) kurier;
 • 0 zł w przypadku jednorazowego opłaconego zamówienia o wartości brutto powyżej 340 zł (po uwzględnieniu rabatów oraz bez kosztów przesyłki; dotyczy przesyłek opłaconych z góry przelewem lub on-line; nie dotyczy wysyłek łączonych z kilku zamówień w sklepie, jeśli wartość żadnego z nich nie przekracza 340 zł brutto).

CZAS REALIZACJI

Przywiązujemy ogromną wagę do szybkiej realizacji zamówień. Sprzedajemy wyłącznie produkty, które znajdują się w magazynie sklepu. W takim przypadku, przy każdym produkcie widnieje informacja: “Wysyłka: natychmiast”. Jeśli produkt chwilowo jest wykupiony, to w opisie widoczna jest informacja: “Wysyłka: Chwilowy brak.” System uniemożliwia zakup takiego towaru.

Zazwyczaj wysyłamy paczki w ciągu 24 godzin, po zaksięgowaniu płatności lub, w przypadku zamówień “za pobraniem”, po złożeniu zamówienia. W wyjątkowych przypadkach, np. w okresie poprzedzającym Święta Bożego Narodzenia, rezerwujemy czas przygotowania wysyłki maksymalnie do 3 dni roboczych.
Uprzejmie informujemy, iż nie pracujemy w soboty, niedziele oraz święta ustawowe.

Czas dostawy = czas przygotowania do wysyłki po zaksięgowaniu wpłaty na koncie lub po złożeniu zamówienia “za pobraniem” + czas transportu.

DODATKOWE INFORMACJE

Jeśli w godzinach pracy kuriera (dni robocze, w godz. 9 – 17) nikogo nie będzie w domu, proponujemy podać adres dostawy do miejsca pracy. W przypadku przesyłki kurierskiej prosimy wtedy o podanie nazwy firmy. Zmiana adresu dostawy możliwa jest wyłącznie przed wysyłką zamówienia.

Kurier podejmie dwie próby doręczenia. Jeśli odbiorca będzie nieobecny, kurier pozostawi awizo. Awizowaną przesyłkę kurierską można odebrać w najbliższym terminalu firmy kurierskiej.

Informacje o wyborze sposobu płatności i wysyłki wyświetlane są w trakcie dokonywania zakupów na stronie TortyTorty.pl.

Copyright © TortyTorty.pl 2012 - 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone

Oprogramowanie e-commerce i-systems.pl