Zapraszamy do naszego stacjonarnego sklepu w Warszawie! Przyjdź, zobacz i kup na miejscu: AL. KEN 46 TUŻ PRZY STACJI METRA NATOLIN! UWAGA: w dni powszednie w godz. 12:30 – 13:00 przerwa techniczna – w tym przedziale czasu sklep stacjonarny zamknięty. UWAGA: Obniżone ceny dotyczą wyłącznie zamówień złożonych drogą internetową #zostanwdomu.
Wykrawaczka SERCE Comfort Grip
Wykrawaczka SERCE Comfort Grip Wykrawaczka SERCE Comfort Grip

Wykrawaczka SERCE Comfort Grip

  • Producent: WILTON
  • Ilość sztuk w opak.: 1
  • Wymiary w cm. (dł. x szer. x wys.): ok. 10 x 11 x 3,5
Cena 16,50 14,85
Wysyłka natychmiast
Ilość:

Opis

Niezwykle wygodna, stabilna foremka do wycinania ciastek w kształcie serca. Rekomendowana dla wszystkich, którzy kochają piec ciasteczka.

Wykrawaczka COMFORT GRIP jest bardzo wytrzymała. Stal, której użyto – jest czterokrotnie grubsza w porównaniu do zwykłych foremek. To foremka na lata!!!

Wysokie brzegi (3,5 cm) sprawiają, że foremka świetnie radzi sobie z wycinaniem kanapek w kształcie serca. To pomysł na śniadanie dla osób, które kochasz. Z tak przygotowanymi kanapkami – urodzinowe przyjęcie dla dzieci będzie niezapomniane.

Krawędzie foremki do ciasteczek pokryte są bezpieczną miękką obwódką. Nie wrzyna się w ręce – ważne gdy pieczesz bardzo dużo ciasteczek lub wycinasz kształty w grubym cieście. Wykrawaczki COMFORT GRIP rekomendowane są również dla dzieci, które u boku Mamy chcą stawiać swoje pierwsze kroki w kuchni.

Foremka nie traci kształtu. Można ją myć w zmywarce.


Jeśli informacje nie są wystarczające zadaj pytanie

Numer katalogowy produktu: 2310-616 Wilton

Opinie

Dodaj swoją opinię

  • Ocena

Newsletter

Jako pierwszy otrzymuj informacje

Copyright © TortyTorty.pl 2012 - 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone

Oprogramowanie e-commerce i-systems.pl