Zapraszamy do naszego stacjonarnego sklepu w Warszawie! Przyjdź, zobacz i kup na miejscu: AL. KEN 46 TUŻ PRZY STACJI METRA NATOLIN!

Sklep TortyTorty.pl

TORTYTORTY.PL to sklep dla Ciebie. Wejdź i przekonaj się, jak przyjemne są zakupy z nami!!!

W TORTYTORTY.PL znajdziesz doskonałej jakości masy cukrowe do obkładania tortów, aż w 29 bardzo apetycznych kolorach; niespotykany wybór końcówek cukierniczych do kremów (tylek) dających nieograniczone możliwości dekorowania tortów, ciasteczek, pierniczków; wyjątkowe, ręcznie malowane świeczki na urodzinowe torty dla najmłodszych; niecodzienne formy do pieczenia ciast w kształcie misia, słonika, samochodu.
I dużo, dużo innych produktów, które sprawią, że Twój olśniewający tort pozostanie na długo w pamięci Twoich najbliższych.

Każdy produkt opisaliśmy w bardzo szczegółowy, staranny sposób, tak abyś nie miała wątpliwości, jak wygląda i do czego służy. Często oprócz zdjęć produktu, dołączyliśmy również przykłady zastosowań, które mamy nadzieję zainspirują Ciebie do stworzenia własnych, niezapomnianych kompozycji.

W zakładce „Poradniki i przepisy” znajdziesz szczegółowe opisy efektownych, ale bardzo prostych technik dekorowania tortów, cupcake‘ów, pierniczków, a wypróbowane przepisy pozwolą Ci od razu przystąpić do dzieła.

Wejdź i przekonaj się:) Zapraszam

Marta z zespołem TORTYTORTY.PL

Copyright © TortyTorty.pl 2012 - 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone

Oprogramowanie e-commerce i-systems.pl