Zapraszamy do naszego stacjonarnego sklepu w Warszawie! Przyjdź, zobacz i kup na miejscu: AL. KEN 46 TUŻ PRZY STACJI METRA NATOLIN! UWAGA: W DNIU 2 MAJA (CZWARTEK) PRACUJEMY W GODZ. 10:00 – 15:00. W SOBOTĘ (4.05.) SKLEP STACJONARNYDZIE ZAMKNIĘTY.
Comfort Grip Piernikowy Ludzik
Comfort Grip Piernikowy Ludzik Comfort Grip Piernikowy Ludzik Comfort Grip Piernikowy Ludzik Comfort Grip Piernikowy Ludzik

Comfort Grip Piernikowy Ludzik

  • Producent: WILTON
  • Ilość sztuk w opak.: 1
  • Wymiary w cm. (dł. x szer. x wys.): ok. 12 x 10 x 3,5
Cena 16,90
Wysyłka Chwilowy brak
Ilość:

Opis

Niezwykle wygodna, stabilna foremka do wycinania klasycznych pierniczków w kształcie chłopca (Gingerbread Boy). Rekomendowana wszystkim, którzy kochają celebrować Święta Bożego Narodzenia, zwłaszcza wraz z dziećmi.
Idealna wielkość: nie za duża, nie za mała.

Foremka COMFORT GRIP jest bardzo wytrzymała. Stal, której użyto – jest czterokrotnie grubsza w porównaniu do zwykłych foremek. To foremka na lata!!!

Wysokie brzegi (3,5 cm) sprawiają, że foremka świetnie radzi sobie z wycinaniem kształtu z grubego ciasta, także upieczonego (np. biszkopt).

Krawędzie foremki pokryte są bezpieczną miękką obwódką. Nie wrzyna się w ręce – ważne gdy pieczesz bardzo dużo ciasteczek. Foremki COMFORT GRIP rekomendowane są również dla dzieci, które u boku Mamy chcą stawiać swoje pierwsze kroki w kuchni.

Foremka nie traci kształtu. Można ją myć w zmywarce.


Jeśli informacje nie są wystarczające zadaj pytanie

Numer katalogowy produktu: 2310-602 Wilton

Opinie

  • Agnieszka (20.01.2014)

    Foremka super. Bardzo wygodna. Ciastek cudny! Blacha z której wykonano foremkę jest grupa a tym samym nie ulega odkształceniu. Dzięki silikonowej nakładce nawet kilkugodzinne pieczenie i wykrawanie ciasteczek jest bardzo przyjemne i nie powoduje bólu ręki:) Gorąco polecam!

  • Elżbieta (04.12.2012)

    Bardzo wygodna foremka. Wychodzi prawdziwy Ciastek ze Shreka:)))

Dodaj swoją opinię

  • Ocena

Newsletter

Jako pierwszy otrzymuj informacje

Copyright © TortyTorty.pl 2012 - 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone

Oprogramowanie e-commerce i-systems.pl