Zapraszamy do naszego stacjonarnego sklepu w Warszawie! Przyjdź, zobacz i kup na miejscu: AL. KEN 46 TUŻ PRZY STACJI METRA NATOLIN!
Comfort Grip Piernikowy Ludzik
Comfort Grip Piernikowy Ludzik Comfort Grip Piernikowy Ludzik Comfort Grip Piernikowy Ludzik Comfort Grip Piernikowy Ludzik

Comfort Grip Piernikowy Ludzik

  • Producent: WILTON
  • Ilość sztuk w opak.: 1
  • Wymiary w cm. (dł. x szer. x wys.): ok. 12 x 10 x 3,5
Cena 16,90
Wysyłka natychmiast
Ilość:

Opis

Niezwykle wygodna, stabilna foremka do wycinania klasycznych pierniczków w kształcie chłopca (Gingerbread Boy). Rekomendowana wszystkim, którzy kochają celebrować Święta Bożego Narodzenia, zwłaszcza wraz z dziećmi.
Idealna wielkość: nie za duża, nie za mała.

Foremka COMFORT GRIP jest bardzo wytrzymała. Stal, której użyto – jest czterokrotnie grubsza w porównaniu do zwykłych foremek. To foremka na lata!!!

Wysokie brzegi (3,5 cm) sprawiają, że foremka świetnie radzi sobie z wycinaniem kształtu z grubego ciasta, także upieczonego (np. biszkopt).

Krawędzie foremki pokryte są bezpieczną miękką obwódką. Nie wrzyna się w ręce – ważne gdy pieczesz bardzo dużo ciasteczek. Foremki COMFORT GRIP rekomendowane są również dla dzieci, które u boku Mamy chcą stawiać swoje pierwsze kroki w kuchni.

Foremka nie traci kształtu. Można ją myć w zmywarce.


Jeśli informacje nie są wystarczające zadaj pytanie

Numer katalogowy produktu: 2310-602 Wilton

Opinie

  • Agnieszka (20.01.2014)

    Foremka super. Bardzo wygodna. Ciastek cudny! Blacha z której wykonano foremkę jest grupa a tym samym nie ulega odkształceniu. Dzięki silikonowej nakładce nawet kilkugodzinne pieczenie i wykrawanie ciasteczek jest bardzo przyjemne i nie powoduje bólu ręki:) Gorąco polecam!

  • Elżbieta (04.12.2012)

    Bardzo wygodna foremka. Wychodzi prawdziwy Ciastek ze Shreka:)))

Dodaj swoją opinię

  • Ocena

Newsletter

Jako pierwszy otrzymuj informacje

Copyright © TortyTorty.pl 2012 - 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone

Oprogramowanie e-commerce i-systems.pl