Zapraszamy do naszego stacjonarnego sklepu w Warszawie! Przyjdź, zobacz i kup na miejscu: AL. KEN 46 TUŻ PRZY STACJI METRA NATOLIN!
WYDRUK JADALNY PREMIUM NA PAPIERZE CUKROWYM A4 WG PRZESŁANEGO PROJEKTU

WYDRUK JADALNY PREMIUM NA PAPIERZE CUKROWYM A4 WG PRZESŁANEGO PROJEKTU

Cena 25,00
Wysyłka natychmiast
Ilość:

Opis

Wydruk jadalny (barwniki spożywcze) na papierze cukrowym o wielkości A4 (20 × 28 cm). To szybki i efektowny sposób na udekorowanie tortu, babeczek, ciastek. Na życzenie możemy wydrukować zdjęcie na arkuszu A4 – w kole o maksymalnej średnicy 20 cm (koło należy wyciąć nożyczkami samodzielnie).

Wystarczy, że prześlesz nam na adres: sklep@tortytorty.pl zdjęcie/ obrazek w dobrej rozdzielczości (min. 300dpi). Możesz to łatwo sprawdzić – obejrzyj obrazek na całym ekranie komputera – jeśli nie widzisz pikseli – zdjęcie nadaje się do wydruku.
Wysyłając plik pamiętaj o podaniu numeru zamówienia.

UWAGA: WYDRUK NIE JEST MOŻLIWY “OD RĘKI”! CZAS REALIZACJI TO MIN. 2 GODZINY. PO WYDRUKOWANIU WYSYŁAMY NA WSKAZANY ADRES MAILOWY WIADOMOŚĆ.

Plik powinien być zapisany w formacie: jpg, gif, png, pdf. Grafikę/ zdjęcia drukujemy w formie niezmienionej, tzn. nie wykonujemy na życzenie zmian graficznych.

Papier cukrowy nadaje się do udekorowania tortu pokrytego masą cukrową, marcepanem, polewą czekoladową. Należy unikać wilgotnych kremów przygotowanych na bazie bitej śmietany, budyniu – wymaga suchego podłoża.

Można go przycinać nożyczkami. Wydruk należy delikatnie zgiąć w kształt litery U i docisnąć do powierzchni tortu. Tort z dekoracją będzie mozna kroić po 15 min.

Unikaj przechowywania tortu udekorowanego wydrukiem w zamkniętym pudełku.

Na zdjęciu widoczny jest przykładowy wydruk dekorujący tort.

Jeśli informacje nie są wystarczające zadaj pytanie

Numer katalogowy produktu:

Opinie

Dodaj swoją opinię

  • Ocena

Newsletter

Jako pierwszy otrzymuj informacje

Copyright © TortyTorty.pl 2012 - 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone

Oprogramowanie e-commerce i-systems.pl