Zapraszamy do naszego stacjonarnego sklepu w Warszawie! Przyjdź, zobacz i kup na miejscu w pobliżu stacji metra Natolin. NOWY ADRES SKLEPU STACJONARNEGO: AL. KEN 46 TUŻ PRZY STACJI METRA NATOLIN !!! UWAGA: W WAKACJE SKLEP STACJONARNYDZIE W SOBOTY ZAMKNIĘTY!!!
WYDRUK JADALNY PREMIUM NA PAPIERZE CUKROWYM A4 WG PRZESŁANEGO PROJEKTU

WYDRUK JADALNY PREMIUM NA PAPIERZE CUKROWYM A4 WG PRZESŁANEGO PROJEKTU

Cena 25,00
Wysyłka natychmiast
Ilość:

Opis

Wydruk jadalny (barwniki spożywcze) na papierze cukrowym o wielkości A4 (20 × 28 cm). To szybki i efektowny sposób na udekorowanie tortu, babeczek, ciastek. Na życzenie możemy wydrukować zdjęcie na arkuszu A4 – w kole o maksymalnej średnicy 20 cm (koło należy wyciąć nożyczkami samodzielnie).

Wystarczy, że prześlesz nam na adres: sklep@tortytorty.pl zdjęcie/ obrazek w dobrej rozdzielczości (min. 300dpi). Możesz to łatwo sprawdzić – obejrzyj obrazek na całym ekranie komputera – jeśli nie widzisz pikseli – zdjęcie nadaje się do wydruku.
Wysyłając plik pamiętaj o podaniu numeru zamówienia.

UWAGA: WYDRUK NIE JEST MOŻLIWY “OD RĘKI”! CZAS REALIZACJI TO MIN. 2 GODZINY. PO WYDRUKOWANIU WYSYŁAMY NA WSKAZANY ADRES MAILOWY WIADOMOŚĆ.

Plik powinien być zapisany w formacie: jpg, gif, png, pdf. Grafikę/ zdjęcia drukujemy w formie niezmienionej.

Papier cukrowy nadaje się do udekorowania tortu pokrytego masą cukrową, marcepanem, polewą czekoladową. Należy unikać wilgotnych kremów przygotowanych na bazie bitej śmietany, budyniu – wymaga suchego podłoża.

Można go przycinać nożyczkami. Wydruk należy delikatnie zgiąć w kształt litery U i docisnąć do powierzchni tortu. Tort z dekoracją będzie mozna kroić po 15 min.

Unikaj przechowywania tortu udekorowanego wydrukiem w zamkniętym pudełku.

Na zdjęciu widoczny jest przykładowy wydruk dekorujący tort.

Jeśli informacje nie są wystarczające zadaj pytanie

Numer katalogowy produktu:

Opinie

Dodaj swoją opinię

  • Ocena

Newsletter

Jako pierwszy otrzymuj informacje

Copyright © TortyTorty.pl 2012 - 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone

Oprogramowanie e-commerce i-systems.pl