Zapraszamy do naszego stacjonarnego sklepu w Warszawie! Przyjdź, zobacz i kup na miejscu: AL. KEN 46 TUŻ PRZY STACJI METRA NATOLIN!
WYDRUK JADALNY NA PAPIERZE OPŁATKOWYM A4 WG PRZESŁANEGO PROJEKTU

WYDRUK JADALNY NA PAPIERZE OPŁATKOWYM A4 WG PRZESŁANEGO PROJEKTU

Cena 19,00
Wysyłka natychmiast
Ilość:

Opis

Wydruk jadalny (barwniki spożywcze) na opłatku premium o wielkości A4 (20 × 28 cm). To szybki i efektowny sposób na udekorowanie tortu, babeczek, ciastek. Na życzenie możemy wydrukować zdjęcie na arkuszu A4 – w kole o maksymalnej średnicy 20 cm (koło należy wyciąć nożyczkami samodzielnie).

Wystarczy, że prześlesz nam na adres: sklep@tortytorty.pl zdjęcie/ obrazek w dobrej rozdzielczości (min. 300dpi). Możesz to łatwo sprawdzić – obejrzyj obrazek na całym ekranie komputera – jeśli nie widzisz pikseli – zdjęcie nadaje się do wydruku.
Wysyłając plik pamiętaj o podaniu numeru zamówienia.

UWAGA: WYDRUK NIE JEST MOŻLIWY “OD RĘKI”! CZAS REALIZACJI TO MIN. 2 GODZINY. PO WYDRUKOWANIU WYSYŁAMY NA WSKAZANY ADRES MAILOWY WIADOMOŚĆ.

Plik powinien być zapisany w formacie: jpg, gif, png, pdf. Grafikę/ zdjęcia drukujemy w formie niezmienionej, tzn. nie wykonujemy na życzenie zmian graficznych.

Papier opłatkowy nadaje się do udekorowania tortu pokrytego kremem lub bitą śmietaną (warto, aby była usztywniona żelatyną lub fixem do śmietany, wtedy opłatek zbytnio nie rozmięknie). Nie należy go kłaść na masę cukrową lub suchą powierzchnię – wymaga wilgotnego podłoża.

Można go przycinać nożyczkami. Papier należy delikatnie zgiąć w kształt litery U i docisnąć do powierzchni tortu pokrytej kremem. Początkowo papier będzie pochłaniał wilgoć i lekko się pomarszczy. W ciągu godziny powierzchnia zrobi się ponownie gładka, kolory nabiorą intensywności. Tort z dekoracją będzie mozna kroić.

Unikaj przechowywania tortu udekorowanego opłatkiem z zamkniętym pudełku.

Na zdjęciu widoczny jest przykładowy wydruk dekorujący tort.

Jeśli informacje nie są wystarczające zadaj pytanie

Numer katalogowy produktu:

Opinie

Dodaj swoją opinię

  • Ocena

Newsletter

Jako pierwszy otrzymuj informacje

Copyright © TortyTorty.pl 2012 - 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone

Oprogramowanie e-commerce i-systems.pl