Zapraszamy do naszego stacjonarnego sklepu w Warszawie! Przyjdź, zobacz i kup na miejscu: AL. KEN 46 TUŻ PRZY STACJI METRA NATOLIN! UWAGA: Obniżone ceny dotyczą wyłącznie zamówień złożonych drogą internetową #zostanwdomu.
BARWNIK SPOŻYWCZY W PROSZKU CZARNY 080

BARWNIK SPOŻYWCZY W PROSZKU CZARNY 080

  • Producent: Food Colours
  • Ilość sztuk w opak.: 1
  • Waga: 8 g
Cena 6,90
Wysyłka natychmiast
Ilość:

Opis

Barwnik spożywczy w proszku firmy Food Colours: CZARNY.

Postać proszku nie rozrzedza i nie zmienia konsystencji barwionej masy. Barwnik nadaje się do wszystkich produktów zawierających wodę, np.: śmietany, galaretek, mas cukrowych i solnych, a także do waty cukrowej. Barwnik można rozpuszczać w alkoholu, glicerynie i glikolu. Nie nadaje się do oleju, masła, czekolady.

Barwnik syntetyczny, bardzo skoncentrowany, wydajny. Po rozcieńczeniu nadaje się do malowania po gładkich powierzchniach (lukier, masa cukrowa).

UWAGA:

  1. Barwnik z uwagi na higroskopijność traci właściwości w niedokładnie zamkniętym opakowaniu.
  2. Pył barwnika może zabrudzić cały pokój w przypadku wysypania.
  3. W przypadku niedokładnego wymieszania, nawet po kilku dniach na barwionej powierzchni np. masy cukrowej, mogą pojawiać się różnokolorowe kropki niewyrobionego barwnika.
  4. Najwyższa koncentracja barwnika wiąże się z koniecznością znajomości rozporządzeń Ministra Zdrowia dot. maksymalnych możliwych dawek barwników spożywczych po stronie użytkownika.

Waga: 8g.
Skład: Brąz HT E155, Czerń PN E151, Azorubina E122, Indygotyna E132, Błękit Brylantowy E133. Barwnik E122 może mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie u dzieci.
Najlepiej spożyć przed: 06.2022.
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Jeśli informacje nie są wystarczające zadaj pytanie

Numer katalogowy produktu:

Opinie

Dodaj swoją opinię

  • Ocena

Newsletter

Jako pierwszy otrzymuj informacje

Copyright © TortyTorty.pl 2012 - 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone

Oprogramowanie e-commerce i-systems.pl