Zapraszamy do naszego stacjonarnego sklepu w Warszawie! Przyjdź, zobacz i kup na miejscu: AL. KEN 46 TUŻ PRZY STACJI METRA NATOLIN!
METALICZNY BARWNIK SPOŻYWCZY W PĘDZELKU, JASNE ZŁOTO
METALICZNY BARWNIK SPOŻYWCZY W PĘDZELKU, JASNE ZŁOTO METALICZNY BARWNIK SPOŻYWCZY W PĘDZELKU, JASNE ZŁOTO METALICZNY BARWNIK SPOŻYWCZY W PĘDZELKU, JASNE ZŁOTO

METALICZNY BARWNIK SPOŻYWCZY W PĘDZELKU, JASNE ZŁOTO

  • Producent: RAINBOW DUST
  • Ilość sztuk w opak.: 1
  • Pojemność: 2 ml
Cena 19,90
Wysyłka natychmiast
Ilość:

Opis

Gotowy do użycia i BARDZO wygodny w użyciu barwnik spożywczy JASNYOTY (metalik) w pędzelku. Wystarczy przekręcić kilkukrotnie końcówkę aplikatora do momentu pojawienia się barwnika na pędzelku. Gotowe!
Po zakończeniu dekorowania, wytrzyj nadmiar barwnika z pędzelka i nałóż skuwkę, aby zabezpieczyć barwnik przez wyschnięciem.
Bez bałaganu. Szybko i prosto!

Barwnik spożywczy w pędzelku jest idealny, gdy planujesz ozdobić niewielkie powierzchnie tortu, ciasteczek, masy cukrowej lub dekoracja wymaga precyzji. Jest bardzo wydajny – z uwagi na aplikator, nic się nie marnuje. Aby się o tym przekonać spójrz na ostatnie zdjęcie. Jednym aplikatorem pomalowano 170 ciasteczek o wymiarach 3 × 3 cm!

Barwnik wysycha w ciągu 10 – 15 minut.

Poj. 2 ml.
Data ważności: 04.2021.
Skład: woda, skrobia kukurydziana, Lecytyna SOJOWA, srodek konserwujący sorbinian potasu E202, kwasek cytrynowy, barwnik:dwutlenek tytanu E171, tlenki i wodorotlenki żelaza E172.


Jeśli informacje nie są wystarczające zadaj pytanie

Numer katalogowy produktu: Rainbow Dust Light Gold

Opinie

Dodaj swoją opinię

  • Ocena

Newsletter

Jako pierwszy otrzymuj informacje

Copyright © TortyTorty.pl 2012 - 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone

Oprogramowanie e-commerce i-systems.pl