Zapraszamy do naszego stacjonarnego sklepu w Warszawie! Przyjdź, zobacz i kup na miejscu: AL. KEN 46 TUŻ PRZY STACJI METRA NATOLIN!

Czas realizacji

Przywiązujemy ogromną wagę do szybkiej realizacji zamówień. Sprzedajemy wyłącznie produkty, które znajdują się w magazynie sklepu. W takim przypadku, przy każdym produkcie widnieje informacja: “Wysyłka: natychmiast”. Jeśli produkt chwilowo jest wykupiony, to w opisie widoczna jest informacja: “Wysyłka: Chwilowy brak.” System uniemożliwia zakup takiego towaru.

Zazwyczaj wysyłamy paczki w ciągu 24 godzin, po zaksięgowaniu płatności lub, w przypadku zamówień “za pobraniem”, po złożeniu zamówienia. W wyjątkowych przypadkach, np. w okresie poprzedzającym Święta Bożego Narodzenia, rezerwujemy czas przygotowania wysyłki maksymalnie do 3 dni roboczych.
Uprzejmie informujemy, iż nie nadajemy paczek w soboty, niedziele oraz święta ustawowe.

Czas dostawy = czas przygotowania do wysyłki po zaksięgowaniu wpłaty na koncie lub po złożeniu zamówienia “za pobraniem” + czas transportu.

Przesyłki kurierskie wysyłamy w dni powszednie w godzinach 13-15. Przesyłki pocztowe wysyłamy w dni powszednie w godzinach 9-10.

Można wybrać wybrać jedną z poniższych opcji dostawy:

  1. Odbiór osobisty w Warszawie – 0 zł przy płatności za zamówienie z góry (przelewem lub on-line); 0 zł przy płatności za zamówienie gotówką, kartą w sklepie stacjonarnym. Sklep TortyTorty.pl w Warszawie na Ursynowie, Al. KEN 46 tuż przy stacji metra Natolin, pon.- pt w godz. 11:00 – 19:00, sob. w godz. 10:00 – 14:00. UWAGA: w lipcu i sierpniu sklep stacjonarny w soboty jest zamknięty. Przesyłka będzie czekała na odbiór w punkcie 7 dni od momentu powiadomienia o możliwości odbioru. Nieodebranie przesyłki będzie jednoznaczne z anulowaniem zamówienia.
  2. KURIER – przesyłka dotrze do Państwa w ciągu 2 dni roboczych (od daty nadania) w cenie 13 zł lub 17 zł za pobraniem. Waga paczki do 15 kg. Zazwyczaj przesyłki docierają do Klientów w następnym dniu roboczym. Od 340 zł przesyłka GRATIS, jeśli zamówienie jest opłacone z góry.

Informacje dodatkowe

Jeśli w godzinach pracy kuriera (dni robocze, w godz. 9 – 17) nikogo nie będzie w domu, proponujemy podać adres dostawy do miejsca pracy. W przypadku przesyłki kurierskiej prosimy wtedy o podanie nazwy firmy. Zmiana adresu dostawy możliwa jest wyłącznie przed wysyłką zamówienia.

Kurier podejmie dwie próby doręczenia. Jeśli odbiorca będzie nieobecny, kurier pozostawi awizo. Awizowaną przesyłkę kurierską można odebrać w najbliższym terminalu firmy kurierskiej.

Informacje o wyborze sposobu płatności i wysyłki wyświetlane są w trakcie dokonywania zakupów na stronie TortyTorty.pl.

Copyright © TortyTorty.pl 2012 - 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone

Oprogramowanie e-commerce i-systems.pl